+37120072850
 • Пн-Пт 09.00 - 17.00
 • Sling Trainer Pro

  Бесплатная доставка
  Скидка 23%
  Задать вопрос
  Sportastisch
  ID товара 248354
  39.00 
  29.99 
  Вы экономите: 9.01 €
  В наличии
  +
  Варианты оплаты
  Наши преимущества
  • — Гарантия 24 месяцев для физических лиц  
  • — Гарантия 12 месяцев для юридических лиц  
  • — Оповещение о статусе заказа по SMS 
  • — Обмен и возврат товаров 
  • — Дополнительная гарантия за отдельную плату   Sling Trainer Pro

  Slinga trenažieris - Sportisks - Sling Trainer Pro 

   ✅ ZĪMOLA KVALITĀTE: Slinga trenažieris, kuru var noslogot līdz 400kg, atspoguļo evolūciju Body Cross hype gaitā ar tā daudzajiem variantiem. Kvalitāte ir izšķiroša kalpošanas laikam un Jūsu drošībai. Slinga trenažieris ir ērtā melnā somiņā, lai Jūs varētu iznest treniņus no dzīvojamās istabas citā vidē, piemēram, sporta zālē vai savā dārzā.

   ✅ VIEGLA LITOŠANA UN MONTĀŽA: Vienkārši uzstādiet Sportastisch piekares trenažiera galvu  uz jebkura durvju rāmja, šim nolūkam paredzēta pievilkšanas stieņa, sijas vai ārā uz koka vai stabila, horizontāla stieņa. Karabīnes kombinācijā ar stabilizācijas cilpu kā piederumu nodrošina arī pagarinājumu un divas neatkarīgas stropes. Izmantojot papildu āķus vai sienas kronšteinus, jūs iegūsit arī vairāk iespēju

  ✅ VAIRĀK KĀ 100 000 KLIENTU VĀCIJĀ + 3 GADU GARANTIJA: Pateicoties mūsu augstajiem kvalitātes standartiem, mēs varam piedāvāt jums ekskluzīvu Sportastic garantiju 3 gadu garumā mūsu slingu trenažierim.  Izvēlieties Sportastisch, jo vairāk nekā 100 000 klientu runā paši par sevi! 

  ✅ DAUDZVEIDĪGS TRENIŅŠ: Profesionālo piekares trenažieri var izmantot arī bez rullīša efektīvam visa ķermeņa treniņam, jo divas neatkarīgas stropes ar rokturiem garantē pietiekamu mobilitāti, lai intensificētu treniņu caur līdzsvaru un līdz ar to arī dziļo muskuļu trenēšanu. Ar rāmi var stiprināt vēderu, kaklu, rokas un kājas. Bet bērni var arī vingrot un izklaidēties ar Sling Trainer Ja meklējat efektīvu treniņu metodi, ar kuras palīdzību jūs varat veikt visa ķermeņa treniņu pēc jūsu izvēles, "Sling Trainer Pro" ir tieši jums piemērotākā treniņu ierīce. Sarežģītas kustību secības trenē veselas muskuļu ķēdes, nevis tikai atsevišķas muskuļu grupas, kā ar citām mājas treniņu ierīcēm. Aktīva sava ķermeņa svara izmantošana ļauj veikt gan statiskus, gan dinamiskus vingrinājumus.

  Atšķirībā no stingri piestiprinātām saķeres virvēm, mūsu trenažieris piedāvā ievērojami paplašinātu treniņu klāstu ar rotējošām un mainīgām kustībām. Nestabilitātes kompensēšana palielina apmācības koordinācijas aspektu. Plašu pētījumu rezultātiem labāko sportistu un olimpisko sportistu vidū bija izšķiroša ietekme uz mūsu "Sling Trainer Pro" attīstību par radošu treniņu ierīci ar jautrības faktoru.