+37120072850
 • Pi-Pk 09.00 - 17.00
 • Sling Trainer Pro trenažieris

  Piegāde
  Atlaide 23%
  Uzdot jautājumu
  Sportastisch
  Preces ID 248354
  39.00 
  29.99 
  Jūsu ietaupījums: 9.01 €
  Ir noliktavā
  +
  Apmaksas veidi
  Svarīga informācija
  • — Garantija 24 mēneši fiziskām personām  
  • — Garantija 12 mēneši juridskām personām   
  • — SMS ziņojums par pasūtījumu 
  • — Preču apmaiņa un atgriešana 
  • — Papildus garantija par atsevišku maksu 


  Sling Trainer Pro

  Slinga trenažieris - Sportisks - Sling Trainer Pro 
  ✅ ZĪMOLA KVALITĀTE: Slinga trenažieris, kuru var noslogot līdz 400kg, atspoguļo evolūciju Body Cross hype gaitā ar tā daudzajiem variantiem. Kvalitāte ir izšķiroša kalpošanas laikam un Jūsu drošībai. Slinga trenažieris ir ērtā melnā somiņā, lai Jūs varētu iznest treniņus no dzīvojamās istabas citā vidē, piemēram, sporta zālē vai savā dārzā.
  ✅ VIEGLA LITOŠANA UN MONTĀŽA: Vienkārši uzstādiet Sportastisch piekares trenažiera galvu  uz jebkura durvju rāmja, šim nolūkam paredzēta pievilkšanas stieņa, sijas vai ārā uz koka vai stabila, horizontāla stieņa. Karabīnes kombinācijā ar stabilizācijas cilpu kā piederumu nodrošina arī pagarinājumu un divas neatkarīgas stropes. Izmantojot papildu āķus vai sienas kronšteinus, jūs iegūsit arī vairāk iespēju
  ✅ VAIRĀK KĀ 100 000 KLIENTU VĀCIJĀ + 3 GADU GARANTIJA: Pateicoties mūsu augstajiem kvalitātes standartiem, mēs varam piedāvāt jums ekskluzīvu Sportastic garantiju 3 gadu garumā mūsu slingu trenažierim.  Izvēlieties Sportastisch, jo vairāk nekā 100 000 klientu runā paši par sevi!
  ✅ DAUDZVEIDĪGS TRENIŅŠ: Profesionālo piekares trenažieri var izmantot arī bez rullīša efektīvam visa ķermeņa treniņam, jo divas neatkarīgas stropes ar rokturiem garantē pietiekamu mobilitāti, lai intensificētu treniņu caur līdzsvaru un līdz ar to arī dziļo muskuļu trenēšanu. Ar rāmi var stiprināt vēderu, kaklu, rokas un kājas. Bet bērni var arī vingrot un izklaidēties ar Sling Trainer
  Ja meklējat efektīvu treniņu metodi, ar kuras palīdzību jūs varat veikt visa ķermeņa treniņu pēc jūsu izvēles, "Sling Trainer Pro" ir tieši jums piemērotākā treniņu ierīce. Sarežģītas kustību secības trenē veselas muskuļu ķēdes, nevis tikai atsevišķas muskuļu grupas, kā ar citām mājas treniņu ierīcēm. Aktīva sava ķermeņa svara izmantošana ļauj veikt gan statiskus, gan dinamiskus vingrinājumus.

  Atšķirībā no stingri piestiprinātām saķeres virvēm, mūsu trenažieris piedāvā ievērojami paplašinātu treniņu klāstu ar rotējošām un mainīgām kustībām. Nestabilitātes kompensēšana palielina apmācības koordinācijas aspektu. Plašu pētījumu rezultātiem labāko sportistu un olimpisko sportistu vidū bija izšķiroša ietekme uz mūsu "Sling Trainer Pro" attīstību par radošu treniņu ierīci ar jautrības faktoru.

  Jums varētu interesēt
  • Preču tops